Anketa

Víte, že naši činnost můžete podpořit v kampani Dvoustovka pro Srdíčko?

Naše aktivity

Naše poslání: 

"JSME DYNAMICKÁ SLUŽBA OTEVŘENÁ POTŘEBÁM DOBY A RODINY S JEDENÁCTILETOU TRADICÍ. NABÍZÍME KOMPLETNÍ A PESTROU SÍŤ AKTIVIT, KTERÁ VÁS MŮŽE PROVÁZET VE VŠECH FÁZÍCH RODIČOVSTVÍ. ČEKÁ NA VÁS PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA A TÝM KVALIFIKOVANÝCH PRACOVNÍKŮ PŘIPRAVENÝCH SDÍLET S VÁMI VAŠE RADOSTI I STAROSTI."

Rodinné centrum Srdíčko sídlí ve 4. patře polikliniky ve Žďáře nad Sázavou. Je členem Sítě pro rodinu, z.s. Provozuje jej od 1.1. 2008 Kolpignovo dílo České republiky z. s. 

V centru jsou návštěvníkům k dispozici velkorysé prostory ve 4. patře polikliniky ve Žďáře nad Sázavou. Součástí je prostorná šatna, přijímací recepce, přednášková místnost a velká herna. Za příznivého počasí je pro návštěvníky otevřena terasa s panoramatickým výhledem na město. 

Celoročně připravujeme programy pro těhotné ženy, maminky s miminky, děti předškolního věku, rodiče s dětmi, prarodiče i širokou veřejnost. 

Srdečně Vás zveme k návštěvě u nás, rádi Vám podáme informace o všech programech a fungování centra! 

Přehled programů pro nastávající rodiče: 

 Programy pro ženy po porodu:

Společné programy pro rodiče (prarodiče) s dětmi od cca 7 měsíců do 5 let:

Aktivity pro děti:

Besedy a přednášky odborníků určené pro širokou veřejnost

Vzdělávání a podpora rodičů při péči o děti, podpora slaďování rodiny a zaměstnání, podpora rodiny v obtížných životních situacích

 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina     logo mpsv     logo zr1     logo vhs     logo rossmann2     logo poliklinika1      logo-mpsv