Anketa

Víte, že naši činnost můžete podpořit v kampani Dvoustovka pro Srdíčko?

Předporodní kurz - zima 2021

SAM 5296Kurz se skládá ze šesti setkání, ve kterých se rodiče dozví vše potřebné o těhotenství, porodu, šestinedělí, kojení i péči o dítě. Kurzy probíhají v prostorách RC Srdíčko ve 4. patře polikliniky ve Žďáru nad Sázavou v uvedených termínech od 16 do cca 18 hodin. Druhá lekce - Porod a vše, co s ním souvisí, probíhá v prostorách porodního sálu v Novém Městě na Moravě pod vedením porodní asistentky. Cílem kurzů je předat rodičům vhodným způsobem kvalitní, erudované a praktické informace ve všech výše uvedených oblastech. 

 

Témata jednotlivých lekcí: 

1. lekce: 7. 1. 16:00 Konec těhotenství, chystáme se do porodnice 

2. lekce: 21. 1. 16:00 Porod a vše, co s ním souvisí - vede porodní asistentka Ivana Lelkesová (pokud bude příznivá epidemiologická situace, proběhne lekce na porodním sále v Novém Městě na Moravě, bude upřesněno)

3. lekce: 4. 2. 16:00 Příprava k porodu s tatínky

4. lekce: 18. 2. 16:00 Šestinedělí 

5. lekce: 4. 3. 16:00 Kojení 

6. lekce: 18. 3. 16:00 Péče o miminko

Na všech lekcích je vítána přítomnost obou rodičů, na lekci s tatínky je nutná! 

Cena:

1.800 Kč/celý kurz, při účasti tatínka zůstává cena stejná. Je možné platit i jednotlivé vstupy na vybrané lekce za 350 Kč/lekce. Úhrada kurzu je možná pouze v hotovosti. Platbu 1.800 Kč vybíráme na první lekci kurzu, při úhradách jednotlivých vstupů vždy před každou lekcí. 

Lektorky:

Jana Kamarádová, DiS. (lekce 1, 3 a 4) Martina Sejkorová, DiS. (lekce 5, 6). Lekci č. 2 vede porodní asistentka Iva Lelkesová. 

Další informace: 

Pokud např. kvůli termínu porodu nevyhovuje rodičům absolvovat kurz celý, je možné se domluvit na individuálních lekcích v jiných termínech.

Lze také kombinovat lekce ve dvou bězích kurzu, např. vychodit 3 lekce s podzimním kurzem a zbytek se zimním. 

Kontakty na lektorky:

M. Sejkorová 739 335 522
J. Kamarádová 734 231 887, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Další informace a přihlášky: 

Veškeré informace a přihlášení probíhá formou mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V mailu prosím uvádějte termín porodu a telefonní kontakt. 

Na místě mají rodiče k dispozici psací potřeby, tištěné materiály a nápoje (voda, čaj, káva). 

Další kurz proběhne v dubnu - červnu 2021. Termíny budou vypsány v únoru 2021. 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina     logo mpsv     logo zr1     logo vhs     logo rossmann2     logo poliklinika1      logo-mpsv