Nejbližší události:

22kvě(kvě 22)08:0030čer(čer 30)15:00Komunitní zahrada v RC SrdíčkoPojďte společně zasadit, ekologicky pěstovat a sklízet chutnou úrodu.

05čer08:0012:00Klub BroučekDopolední školička pro děti od 2,5 do 5 let

Francie, Holandsko – Belgie na kolech, cestovatelská přednáška ve Family Pointu

Zveme Vás na červnový program Family Pointu – cestovatelskou přednášku Mgr. Anny Buchtíkové s bohatou prezentací fotografií z krásných míst.

Vstup zdarma. Více informací naleznete ZDE.

Den dětí, oslavy 15. výročí založení Srdíčka

Den dětí je opět tu a spolu s ním ještě navíc oslava 15. výročí založení Srdíčka.

Zveme všechny, kteří si chtějí užít dopoledne plné her, soutěží a v letošním roce také oslavit 15. narozeniny RC Srdíčko. Na rodiče čeká nabídka výborné kávy a lahodné nealko koktejly od studentů Střední školy gastronomické Adolpha Kolpinga.

Děkujeme za podporu společnosti ŽĎAS, a.s., ROSSMANN a EFKO-karton, s.r.o.

Vstupné je dobrovolné.

Program Dne dětí a oslav 15. výročí založení:

8:30-12:00 hry a plnění úkolů na stanovištích na terase (za splnění všech úkolů na děti čeká dárek), možnost volné hry ve velké herně, výroba hračky

10:15 – slavnostní slovo hostů, krájení dortu

11:45-12:00 ukončení akce

Komunitní zahrada v Rodinném centru Srdíčko

Zveme všechny nadšené zahradníky, aby přišli do našeho centra společně zasadit, ekologicky vypěstovat a poté sklidit chutnou úrodu 🙂 Stačí, když v provozní době centra donesete nenáročné bylinky, drobnou zeleninu (např. otrhávací salát či drobný špenát) nebo jedlé květiny (např. lichořeřišnice) a zasadíte do připravených truhlíků na terase, o které se budeme společně starat.

Pro ty, kteří žádnou rostlinu nemají, a přesto by si chtěli nějakou zasadit, budeme mít připraveny naše (v omezeném množství). Nářadí pro děti i dospělé je Vám k dispozici.

Máte-li nevyužité přebytky rostlinek k zasazení, rádi je uvítáme.

Těšíme se na Vás 🙂

 

 

Mezigenerační dopoledne na dopravním hřišti

Family Point zve rodiče, děti, babičky i dědečky na dopravní hřiště v areálu Mateřské školky na ulici Okružní ve Žďáru nad Sázavou. Přijďte si připomenout důležitá pravidla silničního provozu a vyzkoušet si je pod vedením Dagmar Pálkové, manažerky prevence kriminality. Sraz je v 8.20 hod. u dopravního hřiště. Helmy a kola si vezměte s sebou. Vstup je zdarma.

Více informací naleznete ZDE.

RC Srdíčko na Dni otevřených dveří společnosti ŽĎAS

V pondělí 1. května od 8:00 do 14:00 hodin se bude konat Den otevřených dveří společnosti ŽĎAS. Naše centrum bude jeho součástí – potkáte se s námi ve stánku, kde si děti mohou vytvořit papírovou loutku a pohrát si v dětském koutku. K prodeji budou keramická srdíčka, které pro nás vyrobili klienti Terapeutické komunity Sejřek. Jejich zakoupením podpoříte programy pro rodiče, děti a seniory ze Žďáru nad Sázavou a okolí. Těšíme se na Vás ♥

Základy pletení II

Chcete se zdokonalit v pletení? Pak Vás srdečně zveme na další pletařský workshop – vhodný je pro všechny nadšence pletení, začátečníky i pokročilé. Martina Sejkorová, DiS. Vám ukáže další způsoby a vzory, které posunou Vaše výrobky k dokonalosti.

Na workshop se nemusíte předem nahlašovat. Vstupné činí 50 Kč (příspěvek na materiál).

Odměny a tresty ve výchově dětí

Zveme Vás na odbornou přednášku Mariny Sejkorové, DiS., lektorky metody Efektivní rodičovství. Hlavním tématem bude role trestů ve výchově a jejich dopad na chování dítěte. Stejně tak bude řeč o správném odměňování a motivaci. Jste srdečně zváni.

Otevíráme terasu

Počasí nám sice nepřeje, ale naše terasa je již připravená a s prvním slunečným dnem můžete s dětmi využít pískoviště, klouzačku, dřevěný domeček, vozový park 🙂 a mnoho dalšího.

Těšíme se na Vás ♥

Workshop Family Pointu Hrajeme si s marcipánem

Zveme Vás na tvořivý workshop Family Pointu, kde se naučíte modelovat marcipánové růže a další drobné dekorace.

 

Velikonoční přání

Milí návštěvníci, přejeme Vám krásné prožití Velikonoc, hodně zdraví, štěstí, radosti a rodinné pohody. Vaše Srdíčko.

 • RC Srdíčko
 • Studentská 4
 • budova polikliniky, 4. patro
 • Žďár nad Sázavou, 591 01
 • Tel.: +420 566 690 135
 • Mob.: +420 734 346 479
 • Kolpingovo dílo ČR z.s.
 • náměstí Republiky 286/22
 • 591 01 Žďár nad Sázavou
 • Tel.: 566 585 010
 • E-mail: kolping@kolping.cz

Provozovatelem je Kolpingovo dílo České republiky z.s.

GDPR


"Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti."
RC Srdíčko
Studentská 4
budova polikliniky, 4. patro
Žďár nad Sázavou, 591 01
+420 566 690 135
+420 734 346 479
srdicko@kolping.cz
Podporují nás:
X