Nejbližší události:

22dub08:0012:00Klub BroučekDopolední školka pro děti od 2,5 do 5 let.

22dub15:1516:15Šikovné ručičkyTvořivý kroužek pro děti předškolního věku

Filipíny – cestovatelská přednáška ve Family Pointu

Family Point, který je součástí Rodinného centra Srdíčko, Vám, kromě klidného zázemí kojící místnosti a poradenské činnosti, nabízí také zajímavé přednášky, workshopy a tvořivé dílny.

V dubnu jsme pro Vás připravili cestovatelskou lahůdku – přednášku o ostrovním státě Filipíny. Lektorka Kateřina Bednářová strávila v této destinaci několik týdnů se svým mužem a pětiletým synem. Těšit se můžete na její příběh – proč zrovna Filipíny, co obnáší tato daleká cesta i samotný pobyt. To vše doprovodí bohatá prezentace fotografií, díky níž se rázem ocitneme v místě, jemuž vévodí krásné pláže, hory a deštné pralesy. Vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás

Rezervace – co dělat, když…

V poslední době se na nás obracíte s dotazy, které mají jedno společné – nelze provést rezervaci. Přinášíme Vám tedy několik bodů, při jejichž dodržení věříme, že pro Vás bude vytváření rezervací procházkou růžovým sadem 🙂

Pokud se poprvé registrujete v našem rezervačním systému, zapamatujte si (raději zapište) Vaše uživatelské jméno a především heslo. Na heslu vše začíná i končí 🙂

Poté si už můžete vytvořit rezervaci na kterýkoli z našich programů, na něž je rezervace nutná a dostupná na webu RC Srdíčko. Pokud je Vám odpovědí, že “rezervace byla úspěšná”, nemusíte se už o nic starat, pouze se těšit na Vámi vybraný program. Ještě Vám sice dojde na Váš e-mail potvrzení (někdy hned, někdy druhý den), ale to berte pouze jako informaci navíc. Přihlášeni už jste.

Proč se tedy najednou stane, že Vám rezervace nejde vytvořit?

S největší pravděpodobností jste zadali nesprávné heslo. Pokud ho zadáte opakovaně, web Vás už nepustí dál (co kdybyste byl nějaký hacker 🙂 )a pak už to opravdu nejde. Nepokoušejte se zaregistrovat znova, web si Váš e-mail pamatuje, a hlásil by Vám, že účet pod tímto e-mailem již existuje.

V této chvíli nám zavolejte – nás bude zajímat pouze Váš e-mail, pod nímž jste si vytvořili účet, a odešleme Vám reset hesla. Vy si pak snadno vytvoříte heslo nové.

Také Vás můžeme z webu úplně smazat – myšleno Váš účet s e-mailem i uživatelským jménem. Teprve poté se můžete zaregistrovat znovu.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud Vás cokoli zajímá nebo si nevíte rady. Určitě Vám rádi pomůžeme

 

Čaje pro naše návštěvníky

Děkujeme společnosti Meditate – Apotheke, která nám již počtvrté darovala bylinné, ovocné i speciální čaje na celý rok. Tyto chutné nápoje Vás při pobytu v Srdíčku zahřejí nebo příjemně osvěží v každém ročním období.

Jste skvělí ♥

 

Benefiční muzikál ABBA RETROHRÁTKY

Věříme, že…”Maminka je ten nejcennější poklad, který nám život dal. Je schopná překonat všechny překážky a obětovat se pro nás.” Vezměte svoji maminku, babičku nebo manželku na benefiční muzikál ABBA RETROHRÁTKY v pátek 10. května do Městského divadla ve Žďáru nad Sázavou, kde na ni kromě skvělého muzikálu Divadlo Rozsochy čeká květinový dárek z květinářství Rozkvetlý domov a chutné občerstvení od studentů Střední školy gastronomické Adolpha Kolpinga.

Světoznámý veleúspěšný muzikál ožívá ve skvělém podání herců z Divadelní společnosti Rozsochy a je plný pohody, slunce, výborného humoru a nesmrtelných hitů skupiny ABBA, které pro toto představení nazpívali podle slavné předlohy sami ochotníci.

Příběh se odehrává na řeckém ostrově Kalokairi, kde Donna vlastní a provozuje hotel pro místní i turisty. Její dcera Sophie, která je zasnoubena s mladíkem jménem Sky, vždy chtěla vědět, kdo je jejím otcem. Její matka Donna však o své minulosti nechce mluvit. Sophie objeví matčin starý deník a narazí na zápisky, ve kterých Donna popisuje své schůzky s třemi muži. Sophie je přesvědčena, že jeden z těch tří mužů je její otec a pošle každému z nich pozvánku na svou svatbu, aniž by o tom své matce řekla…

Předprodej vstupenek probíhá od 10. dubna v Rodinném centru Srdíčko (každý den od 8 do 15 hodin) a v Turistickém informačním centru ve Žďáru nad Sázavou.

Cena základní vstupenky je 300 Kč, benefiční vstupenka za 600 Kč podpoří to, co v Srdíčku umíme nejlépe – pečujeme o děti a rodiče a pomáháme vytvářet dobré základy pro šťastné dětství. Každý rodič si zaslouží podporu a každé dítě lásku. Díky výtěžku budeme moci poskytovat obojí v Rodinném centru Srdíčko ♥

Záštitu nad akcí převzala paní poslankyně Eva Decroix.

Potěšte nejlepší ženu svého života a přispějte zároveň na dobrou věc!

Nový termín Srazu miminek z těhotenského cvičení – 12. 4.

Zveme všechny maminky z těhotenského cvičení na setkání v Rodinném centru Srdíčko Čeká na Vás sdílení zážitků z porodu, ukázka cviků pro posílení pánevního dna, cvičení s miminky a samozřejmě debatování nad vším, co je pro Vás v tuto chvíli důležité. Setkáním Vás provede Martina Sejkorová, DiS., lektorka cvičení pro těhotné a laktační poradkyně.

Sraz miminek z těhotenského cvičení proběhne v pátek 12. 4. od 11:30 hodin.

 

Od dubna startuje další Předporodní kurz

Předporodní kurz, který se skládá ze šesti lekcí, Vás provede celým těhotenstvím a přípravou na porod. Poslední, šestá lekce, se věnuje péči o miminko. Veškeré informace o kurzu naleznete ZDE.

Efektivní rodičovství – 1. blok

Zveme Vás na intenzivní kurz vhodný pro rodiče dětí od nejmenších až po dospívající. Dozvíte se, jak v rodině vytvořit dobrou atmosféru, která je předpokladem pro úspěšnou výchovu dětí. Čekají na Vás doporučení, díky nimž lépe dětem porozumíte, pochopíte, proč zlobí, a především zjistíte, co doopravdy potřebují. Kurzem Vás provede Martina Sejkorová, DiS., lektorka metody Efektivní rodičovství. Těšíme se na Vás

Rozvíjíme řeč našich nejmenších – odborná přednáška

Kdy a jak začít rozvíjet řeč dítěte? Do jaké míry ovlivňujeme základy řeči u dětí? Jaké jsou nejčastější vady řeči u dětí a dá se jim předejít? Pokud Vás zajímá toto téma, zveme Vás na odbornou přednášku logopedky Mgr. Radky Vobejdové.

Nové srdíčko v Srdíčku

Někteří z Vás již zaznamenali, že od února 2024 proběhla v našem Rodinném centru Srdíčko personální změna. O to, abyste se i nadále u nás cítili tak dobře, jako doposud, se bude nyní starat nová vedoucí, kterou se stala Lenka Muchová. Spousta z Vás ji z našeho centra dobře zná, a to z přímé práce s rodiči a dětmi.
Paní Janě Kamarádové, která v Srdíčku působila jako vedoucí pěknou řádku let, přejeme do nové pracovní pozice spoustu pozitivního a Lence Muchové, aby vstoupila do této funkce pravou nohou.

Přihlašování na Příměstský tábor a Minitábory

Také letos se Vaše děti mohou těšit na jeden běh Letního příměstského tábora a dva běhy Minitábora. Přihlásit se můžete od 2. dubna, a to telefonicky, e-mailem nebo přímo na recepci centra.

 • RC Srdíčko
 • Studentská 4
 • budova polikliniky, 4. patro
 • Žďár nad Sázavou, 591 01
 • Tel.: +420 566 690 135
 • Mob.: +420 734 346 479
 • Kolpingovo dílo ČR z.s.
 • náměstí Republiky 286/22
 • 591 01 Žďár nad Sázavou
 • Tel.: 566 585 010
 • E-mail: kolping@kolping.cz

Provozovatelem je Kolpingovo dílo České republiky z.s.

GDPR


"Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti."
RC Srdíčko
Studentská 4
budova polikliniky, 4. patro
Žďár nad Sázavou, 591 01
+420 566 690 135
+420 734 346 479
srdicko@kolping.cz
Podporují nás: