Nejbližší události:

15črv08:0015:00RC Srdíčko a Family Point uzavřenoPo dobu prázdnin RC Srdíčko a Family Point každé pondělí uzavřeno

16črv09:0011:30ČtyřlístekDopoledne pro rodiče s dětmi od 2 do 5 let

První červencový týden bude Family Point a RC Srdíčko uzavřeno

Tradičně uzavíráme Rodinné centrum Srdíčko v prvním prázdninovém týdnu, tedy od 1. do 4. července. Druhý týden přivítáme malé táborníky na Příměstském táboře, tudíž nebudou probíhat obvyklé programy.

Dveře centra se opět otevřou v úterý 16. července, kdy se můžete těšit na Čtyřlístek.

 

V pátek 14. června máme zavřeno

V pátek 14. 6. bude Rodinné centrum Srdíčko spolu s Family Pointem uzavřeno. Děkujeme Vám za pochopení.

Prázdninový provoz Rodinného centra Srdíčko

Také o prázdninách jsme tu pro Vás. Provoz centra je omezený s ohledem na konání Příměstského tábora a Minitáborů, ale i tak se můžete těšit na Čtyřlístek, Volné herny, Cvičení s kočárky a Poupátka.
Sledujte náš prázdninový provoz:

provoz červenec 2024

provoz srpen 2024

Oznámení o ukončení veřejné sbírky

Kolpingovo dílo ČR oznamuje občanům ukončení veřejné sbírky s účelem Výtvarná dílna Rodinného centra Srdíčko – vybavení a materiál na provoz.

Prostředky z veřejné sbírky v celkové výši 91 727,78 Kč byly použity ke stanovenému účelu sbírky, tj. na vybavení a materiál pro provoz výtvarné díly Rodinného centra Srdíčko. Konkrétně byly pořízeny skříně a skříňky, židličky, stolečky, výtvarný a kreativní materiál a vybavení k údržbě výtvarné dílny nutné pro její provoz.

Děkujeme všem dárcům za jejich přízeň.

Více informací najdete ZDE.

Piknik s kočárky

Zveme všechny maminky, které mají svoje děti ještě v kočárcích, na kočárkový piknik. Dopolednem plným zábavy a pohody Vás provede lektorka Cvičení s kočárky Martina Sejkorová, DiS. Těšíme se na Vás

Červnový kosmetický workshop ve Family Pointu

V červnu se můžete těšit na kosmetický workshop věnovaný péči o zralou pleť. Na své si přijdou i ženy po čtyřicítce, které pozorují změny na své pleti. Jak o ni pečovat a vhodným způsobem líčit Vám poradí pedagožka odborného výcviku Michaela Kobzová Hallerová a studentky oboru Kosmetické služby ze Střední školy obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Více informací naleznete ZDE.

Výtěžek Benefičního muzikálu

Výtěžek Benefičního muzikálu ABBA RETROHRÁTKY je krásných 40.444 Kč!

Děkujeme ochotníkům z Divadelní společnosti Rozsochy za skvělý kulturní zážitek, humor a nezapomenutelné provedení všech hitů od skupiny ABBA. Poděkování patří všem hostům, pracovníkům Kultury Žďár za technické a organizační zajištění této akce, studentům Střední školy gastronomické Adolpha Kolpinga za výborné občerstvení a květinářství Rozkvetlý domov za nádherné růže, které nadchly všechny přítomné ženy. Vážíme si také milého přání všem maminkám z úst pana místostarosty Rostislava Dvořáka.

A jak tyto finanční prostředky využijeme?

Každý den je Rodinné centrum Srdíčko otevřeno pro rodiče a prarodiče, kteří potřebují jakoukoli pomoc – v období očekávání dítěte, při výchově a péči o děti nebo v partnerských a rodinných vztazích. Vytváříme v budově polikliniky ve Žďáru nad Sázavou krásné místo, kde se mohou rodiče v klidu postarat o své děti. Pravidelně pořádáme různé akce pro děti, rodiče i seniory, kde se mohou setkávat, inspirovat a vzájemně podporovat.

Benefiční muzikál ABBA RETROHRÁTKY

Věříme, že…”Maminka je ten nejcennější poklad, který nám život dal. Je schopná překonat všechny překážky a obětovat se pro nás.” Vezměte svoji maminku, babičku nebo manželku na benefiční muzikál ABBA RETROHRÁTKY v pátek 10. května do Městského divadla ve Žďáru nad Sázavou, kde na ni kromě skvělého muzikálu Divadlo Rozsochy čeká květinový dárek z květinářství Rozkvetlý domov a chutné občerstvení od studentů Střední školy gastronomické Adolpha Kolpinga.

Světoznámý veleúspěšný muzikál ožívá ve skvělém podání herců z Divadelní společnosti Rozsochy a je plný pohody, slunce, výborného humoru a nesmrtelných hitů skupiny ABBA, které pro toto představení nazpívali podle slavné předlohy sami ochotníci.

Příběh se odehrává na řeckém ostrově Kalokairi, kde Donna vlastní a provozuje hotel pro místní i turisty. Její dcera Sophie, která je zasnoubena s mladíkem jménem Sky, vždy chtěla vědět, kdo je jejím otcem. Její matka Donna však o své minulosti nechce mluvit. Sophie objeví matčin starý deník a narazí na zápisky, ve kterých Donna popisuje své schůzky s třemi muži. Sophie je přesvědčena, že jeden z těch tří mužů je její otec a pošle každému z nich pozvánku na svou svatbu, aniž by o tom své matce řekla…

Předprodej vstupenek probíhá od 10. dubna v Rodinném centru Srdíčko (každý den od 8 do 15 hodin) a v Turistickém informačním centru ve Žďáru nad Sázavou.

Cena základní vstupenky je 300 Kč, benefiční vstupenka za 600 Kč podpoří to, co v Srdíčku umíme nejlépe – pečujeme o děti a rodiče a pomáháme vytvářet dobré základy pro šťastné dětství. Každý rodič si zaslouží podporu a každé dítě lásku. Díky výtěžku budeme moci poskytovat obojí v Rodinném centru Srdíčko ♥

Záštitu nad akcí převzala paní poslankyně Eva Decroix.

Potěšte nejlepší ženu svého života a přispějte zároveň na dobrou věc!

Dentální hygiena u dětí aneb od prvního zoubku ke stálým

“A nezapomeň si vyčistit zoubky!”
Tak tuhle větu řekne každý rodič nespočetněkrát. Přijďte si poslechnout, jak přirozeně děti již od prvního zoubku motivovat, aby se o svůj chrup denně staraly. Dentální hygienistka Bc. Renata Ambrožová představí vhodné postupy a nejdůležitější zásady dobré dentální hygieny u malých dětí. Vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás

Aby máma byla v pohodě aneb pečujte o sebe každý den

V květnu se bude přednáška ve Family Pointu věnovat tématu sebepéče, naplňování svých potřeb a relaxace, konkrétně u maminek. Ty totiž mají na svých bedrech mnoho povinností a své potřeby většinou odsouvají. Zváni jsou všichni, které toto důležité téma zajímá. Lektorka: Mgr. Kateřina Koktavá. Vstup je zdarma.

 • RC Srdíčko
 • Studentská 4
 • budova polikliniky, 4. patro
 • Žďár nad Sázavou, 591 01
 • Tel.: +420 566 690 135
 • Mob.: +420 733 565 190
 • Kolpingovo dílo ČR z.s.
 • náměstí Republiky 286/22
 • 591 01 Žďár nad Sázavou
 • Tel.: 566 585 010
 • E-mail: kolping@kolping.cz

Provozovatelem je Kolpingovo dílo České republiky z.s.

GDPR


"Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti."
RC Srdíčko
Studentská 4
budova polikliniky, 4. patro
Žďár nad Sázavou, 591 01
+420 566 690 135
+420 734 346 479
srdicko@kolping.cz
Podporují nás: