Anketa

Víte, že naši činnost můžete podpořit v kampani Dvoustovka pro Srdíčko?

Chytrá hlavička

Kroužek Chytrá hlavička hravou formou rozvíjí schopnosti a dovednosti dětí od 4 do 7 let. Je zaměřený na rozvoj jemné motoriky a grafomotoriky, správného držení tužky, na rozvoj vyjadřovacích schopností (rozšiřování slovní zásoby, souvislé vyjadřování s důrazem na správnou výslovnost), na sluchové a zrakové vnímání, orientaci v prostoru a pravolevou orientaci, paměť, postřeh, pozornost a soustředěnost. Veškeré aktivity probíhají formou her a zábavy přiměřeně k věku dětí. 

 

Informační schůzka ke kroužku Chytrá hlavička proběhne ve středu 16. září 2020 od 15 hodin v Rodinném centru Srdíčko. Na schůzce se rodiče dozví vše o fungování kroužku, organizaci a náplni. Děti lze do kroužku předběžně přihlašovat na mailu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kdy:

  • každou středu od 15.15 do 16.15

Pro koho:

  • kroužek je vhodný pro děti od 4 do 7 let

Lektorka: 

  • kroužek vede Mgr. Barbora Loučková, pedagožka

Cena: 

  • 800 Kč (září - leden, únor - červen). Pozdější nástup do kroužku se domlouvá individuálně s koordinátorkami centra, informace na tel. č. 734 346 479 nebo kdykoli osobně na recepci centra 

Přihlášky: 

 

 

 

 

 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina     logo mpsv     logo zr1     logo vhs     logo rossmann2     logo poliklinika1      logo-mpsv