Anketa

Víte, že naši činnost můžete podpořit v kampani Dvoustovka pro Srdíčko?

Naši lidé

STÁLÝ TÝM KOORDINÁTOREK CENTRA:

j

Jana Kamarádová, DiS., tel. č. 734 231 887, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

pracuje jako vedoucí centra, zajišťuje propagaci a organizaci činnosti Rodinného centra Srdíčko a Family a Senior Pointu. Vede Předporodní kurzy, Klub Brouček a kroužek Zpívánky. Má čtyři syny, vystudovala Střední a Vyšší zdravotnickou školu. 

 

Alca

Bc. Alena Vítková, tel. č. 777 592 931,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Pracuje jako zástupce vedoucí centra, vede klub Brouček, Hernu pro batolata, cvičení seniorů Cvičte s námi (Senior Point). Vystudovala SZŠ, obor Všeobecná sestra a Fyzioterapii na 3. LF Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala jako rehabilitační sestra v nemocnici v Novém Městě na Moravě. Má tři děti.  Ve volném čase se věnuje sportům všeho druhu. 

 

 

Bára

Mgr. Barbora Loučková, tel. č. 734 346 479  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

pracuje jako koordinátorka rodinného centra, vede Klub Brouček, kroužek Chytrá hlavička a Mimihernu. Vystudovala pedagogickou fakultu obor učitelství přírodopis a chemie pro ZŠ a učitelství prvního stupně. Má dvě děti, ve volném čase se věnuje tvoření z papíru. 

 

 

Ivca

Ivana Petrová, 732 472 492  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

pracuje jako kontaktní pracovnice Family a Senior Pointu. Vede kroužek Šikovné ručičky.  Vystudovala nástavbové studium na Střední škole gastronomické Adolfa Kolpinga. Má dvě děti, ve volném čase se věnuje šití textilních hraček. 

 

Katka

Kateřina Šalandová, 734 346 479  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

působí v Srdíčku od založení centra, zajišťuje veškerou administrativu a účetnictví, stará se o prodejnu a knihovnu centra. Vede Klub Brouček. Původním povoláním zdravotní sestra, matka čtyř dětí. 

 

 martina 2

 Martina Sejkorová, DiS. tel. č. 739 335 522, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Vede Cvičení pro těhotné, předporodní kurzy a Individuální poradenství pro ženy s miminky. Původní profesí diplomovaná všeobecná sestra, matka sedmi dětí. Věnuje se také laktačnímu poradenství. 

 

 

 

Mgr. Petra Nováčková, tel. č. 732 472 892, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Petra Nováčková je kontaktní pracovnicí Family Pointu a Senior Pointu. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Sociální práce. Pracuje také jako vedoucí lektorka programů školské primární prevence v Centru primární prevence Spektrum ve Žďáře nad Sázavou. Má ráda svou rodinu, ve svém volném čase se věnuje zahrádce a kultuře.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina     logo mpsv     logo zr1     logo vhs     logo rossmann2     logo poliklinika1      logo-mpsv