Anketa

Víte, že naši činnost můžete podpořit v kampani Dvoustovka pro Srdíčko?

Kurzy vaření

IMG 20190410 180200Kurzy vaření v Rodinném centru Srdíčko probíhají pod vedením výživové poradkyně Bc. Simony Šafránkové. Skládají se z přednášky na různé téma, praktického vaření a společné konzumace připravených jídel. Výživová poradkyně pravidelně obměňuje zaměření jednotlivých kurzů (tématická vaření, s využitím aktuálně rostoucích plodin, vegetariánské, živá strava atd.)

 

 

 

Tajemství léčivé kuchyně - jaro, středa 1. 4. 2020, 17:00 - zrušeno z preventivních důvodů 

Máte chuť se dozvědět, jak může jídlo léčit naše tělo a posílit jednotlivé orgány? Přejete si mít více energie a každodenní radosti? Přijďte se naučit používat a chutně upravovat širokou škálu obilovin, luštěnin, semínek, ořechů, neobvyklých dochucovadel i divokých bylinek. Vstupné 350 Kč zahrnuje tištěný receptář a suroviny na tříchodové menu. Hlaste se prosím do 30. 3. na tel. č. 774 279 047.

 

Tajemství léčivé kuchyně - léto, středa 17. 6. 2020, 17:00 - KURZ Z DŮVODU NEMOCI LEKTORKY ZRUŠEN

Máte chuť se dozvědět, jak může jídlo léčit naše tělo a posílit jednotlivé orgány? Přejete si mít více energie a každodenní radosti? Přijďte se naučit používat a chutně upravovat širokou škálu obilovin, luštěnin, semínek, ořechů, neobvyklých dochucovadel i divokých bylinek. Vstupné 350 Kč zahrnuje tištěný receptář a suroviny na tříchodové menu. Hlaste se prosím do 12. 6. na tel. č. 774 279 047.

Fotografie z kurzu vaření s Bc. Simonou Šafránkovou najdete v naší fotogalerii. 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina     logo mpsv     logo zr1     logo vhs     logo rossmann2     logo poliklinika1      logo-mpsv