Anketa

Víte, že v březnu a dubnu pořádáme Kurz scrapbookingu a cardmakingu - zábavného a kreativního tvoření z papíru?

PŘIHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ DO KLUBU BROUČEK - ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Od středy 1. dubna můžete hlásit své děti do Klubu Brouček na nový školní rok 2020/2021. K docházce přijímáme děti od 2,5 let. Děti lze přihlásit na tel. číslech 734 346 479 a 566 690 135 nebo na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Veškeré informace k této aktivitě a podmínky přijetí najdete tady.

V TÝDNU OD 23. DO 27. 3. CENTRUM UZAVŘENO

Milí přátelé - malí i velcí - moc jsme se těšili, že budeme co nejdříve v plném provozu! V minulém týdnu jsme při sanitárních dnech všechny prostory dokonale vyčistili a vysmýčili, ale z pochopitelných důvodů otevřít nemůžeme. Zrušit musíme i na tento týden plánovaný kurz Scrapbooking a cardmaking a besedu Vývojové mezníky v životě dítěte od 1 do 3 let. Vše ale nabídneme znovu v co nejbližším možném termínu. Budeme se Vám postupně ozývat s našimi plány i v současných nelehkých podmínkách. Všechny Vás zdravíme a přejeme pevné zdraví.

PŘEDPORODNÍ KURZ - JARO 2020

web kurzMilí nastávající rodiče, nabízíme Vám další cyklus předporodních kurzů pořádaných RC Srdíčko. První lekce Jarního kurzu proběhne ve čtvrtek 9. dubna od 16 hodin. Na kurz se potřeba se předem přihlásit na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Více informací tady.

DĚTSKÝ KARNEVAL 2020

20 05 karneval v11 - kopieZveme děti v doprovodu rodičů na veselý Dětský karneval. Je nutné se přihlásit předem na recepci centra, a to od 3. února. Vstupné 30 Kč dospělý, 20 Kč dítě. Součástí karnevalu bude bohatá tombola.

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina       logo mpsv       logo zr       logo vhs       logo poliklinika