Anketa

Víte, že od ledna 2019 nabízíme pronájem odsávačky Medela Symphony, kterou používají téměř všechny porodnice v ČR?

Ano - 30.2%
ne - 32.1%

Celkem hlasů: 53
Hlasování v této anketě bylo ukončeno na: červen 30, 2019

Než půjdu do školy, únor - červen 2019

skola11Kroužek nabízí systematické vzdělávání dětí v posledním roce před nástupem do školy. Děti se naučí základní dovednosti, které umožňují pochopení základů čtení, psaní a počítání. Kroužek je velmi vhodný také pro děti s ODKLADEM ŠKOLNÍ DOCHÁZKY.

V současné době probíhá přihlašování dětí do kroužku na 2. pololetí školního roku, tj. únor - červen 2019. 

 

 

 Kdy: 

  • každé pondělí od 15.30 do 16.30 

Pro koho:

  • kroužek je vhodný pro děti v posledním roce před nástupem do školy, obzvlášť vhodný je pro děti s odkladem školní docházky. 

Náplň a zaměření: 

  • děti budou v průběhu uvedeného období pod vedením Mgr. Miškovské systematicky pracovat na rozvoji motoriky, sluchového a zrakového vnímání, prostorové orientace, početních představ atd., tj. dovednostech důležitých pro zvládnuntí trivia (čtení, psaní, počítání). Důraz bude kladen na individuální přístup k dítěti a na spolupráci s rodiči. Ti mohou s lektorkou zároveň řešit případné problémy dítěte a naučit se s dítětem pracovat v domácím prostředí. 

Lektorka: 

  • kroužek vede Mgr. Jana Miškovská, zkušená pedagožka s dlouholetou praxí

Cena: 

  • 750 Kč (únor-červen 2019). Pozdější nástup do kroužku se domlouvá individuálně s koordinátorkami centra, informace na tel. č. 734 346 479 nebo kdykoli osobně na recepci centra 

Přihlášky: 

Další informace: 

  • rodiče se mohou s lektorkou dohodnout o své přítomnosti na kroužku - v případě těžšího zvládání některých dovedností je přítomnost rodičů žádaná, aby mohli provádět nácvik v domácím prostředí. Rodiče mají možnost využít poradenství s Mgr. Miškovskou v různých otázkách nácviku dovedností.  
  • informace k výuce podá Mgr. Jana Miškovská, tel. č. 605 246 737

 Na náplň kroužku se podívejte v naší fotogalerii zde. 

"V kroužku se moje vnučka naučila opravdu hodně. Nyní chodí do první třídy a všechno, co prozatím ve škole dělají, hravě zvládá. Pomohl nám nácvik držení tužky, má mnohem jistější ruku a vypadá to, že bude hezky psát. Všem rodičům mohu jen doporučit." (Dana, 53 let)

"Paní učitelka nám poradila, jestli bude vhodné, aby měl syn odklad. Dala nám taky informace, jak s ním v době odkladu pracovat doma." (Mirka, 35 let)

 

 

 

 

 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina       logo mpsv       logo zr       logo vhs       logo poliklinika