Anketa

Víte, že od ledna 2019 nabízíme pronájem odsávačky Medela Symphony, kterou používají téměř všechny porodnice v ČR?

Ano - 30.2%
ne - 32.1%

Celkem hlasů: 53
Hlasování v této anketě bylo ukončeno na: červen 30, 2019

Naši lidé

STÁLÝ TÝM KOORDINÁTOREK CENTRA:

j

Jana Kamarádová, DiS., tel. č. 734 231 887, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

pracuje jako vedoucí centra, zajišťuje propagaci a organizaci činnosti Rodinného centra Srdíčko a Family a Senior Pointu. Vede Předporodní kurzy a Klub Brouček. Má čtyři syny, vystudovala Střední a Vyšší zdravotnickou školu. 

 

Katka

Kateřina Šalandová, 734 346 479  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

působí v Srdíčku od založení centra, zajišťuje veškerou administrativu a účetnictví, stará se o prodejnu a knihovnu centra. Vede Klub Brouček. Původním povoláním zdravotní sestra, matka čtyř dětí. 

 

Bara 1

Bc. Barbora Marinčová, DiS., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

pracuje jako zástupce vedoucí centra, vede kroužek Zpívánky a Šikovné ručičky. Je lektorkou klubu Brouček. Na starosti má fungování a koordinaci služeb Family a Senior Point. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Boskovicích, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, Vyšší odbornou školu sociální Olomouc a Cyrilometodějskou teologickou faktultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor Charitativní a sociální práce. 

  

Alca

Bc. Alena Vítková, tel. č. 777 592 931, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Pracuje jako koordinátorka, vede klub Brouček, Hernu pro batolata, cvičení seniorů Cvičte s námi (Senior Point) a cvičení dětí Děti v pohybu (Family Point). Vystudovala SZŠ, obor Všeobecná sestra a Fyzioterapii na 3. LF Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala jako rehabilitační sestra v nemocnici v Novém Městě na Moravě. Má tři děti.  

 

 martina 2

 Martina Sejkorová, DiS. tel. č. 739 335 522, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Vede Předporodní kurzy a Individuální poradenství pro ženy s miminky. Původní profesí diplomovaná všeobecná sestra, matka sedmi dětí. Věnuje se také laktačnímu poradenství. 

 

 betka

 Bc. Alžběta Sodomková, tel. č. 604 380 873,   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Vystudovala fyzioterapii na MU v Brně, pracovala v nemocnici v Novém Městě na Moravě jako fyzioterapeutka. Vede Cvičení pro těhotné a Mimicvíčo (cvičení po porodu s miminky). Radost jí dělá její rodina, hudba a pohyb jakéhokoli druhu. 

 

 Petra 1

Mgr. Petra Nováčková, tel. č. 732 472 892, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Petra Nováčková je kontaktní pracovnicí Family Pointu a Senior Pointu. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Sociální práce. Pracuje také jako lektorka programů školské všeobecné primární prevence ve Spektru – Centru primární prevence ve Žďáře nad Sázavou. Má ráda svou rodinu, ve svém volném čase se věnuje zahrádce a kultuře.

 

Dana 2

Dana Sádovská 

Pracovnice v sociálních službách, pomocná vychovatelka v klubu Brouček. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina       logo mpsv       logo zr       logo vhs       logo poliklinika