Anketa

Víte, že od ledna 2019 nabízíme pronájem odsávačky Medela Symphony, kterou používají téměř všechny porodnice v ČR?

VELIKONOČNÍ TVOŘIVÁ DÍLNA

dilnicka velikoncZveme rodiče s dětmi a prarodiče s vnoučaty na odpoledne plné velikonočního tvoření. Součástí bude i možnost uplést si pomlázku z vrbového proutí. Vstupné 60 Kč za rodinu. 

KURZ VAŘENÍ - TAJEMSTVÍ LÉČIVÉ KUCHYNĚ: JARO

vareniMáte chuť se dozvědět, jak mohou pokrmy léčit naše tělo a posílit jednotlivé orgány? Chcete se naučit používat širokou škálu obilovin, luštěnin, semínek, ořechů, zeleniny, "altenrativních dochucovadel" i divokých bylinek? Zveme Vás do léčivé kuchyně výživové poradkyně Bc. Simony Šafránkové. Přihlaste se prosím předem do 3. 4. na tel. č. 774 279 047. Cena vstupu 350 Kč (zahrnuje přednášku, tištěný receptář, suroviny na přípravu tříchodového menu). Více informací tady.

ZDRAVÁ OBUV PRO NAŠE NEJMENŠÍ

Zdravá obuvBeseda s Mgr. et Mgr. Danou Chvojkovou o vývoji dětské nohy a správném obouvání dětí různých věkových kategorií. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno.

DĚTSKÝ KARNEVAL 2019

Karneval 2019Tradiční karneval s písničkami, zábavou a bohatou tombolou. Předprodej vstupenek od 4. 2. 2019 na recepci centra. Vstupné 30 Kč dospělý, 20 Kč dítě. 

BESEDA: SKUTEČNÉ POTRAVINY V NAŠÍ KUCHYNI

skut potr cukrChcete, aby vaše děti jedly zdravě? Rádi byste začali vařit ze skutečných, nerafinovaných a průmyslově neupravených surovin? Máte obavy, že vaší rodině nebude chutnat? Zveme vás na další část přednášky, která bude tentokrát věnovaná zdravému slazení. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno. 

KURZ VAŘENÍ - ZIMA

vareni zimaMáte chuť se dozvědět, jak mohou pokrmy léčit naše tělo a posílit jednotlivé orgány? Chcete se naučit používat širokou škálu obilovin, luštěnin, semínek, ořechů, zeleniny, "altenrativních dochucovadel" i divokých bylinek? Zveme Vás do léčivé kuchyně výživové poradkyně Bc. Simony Šafránkové. Přihlaste se prosím předem do 4. 2. na tel. č. 774 279 047. Cena vstupu 300 Kč (zahrnuje přednášku, tištěný receptář, suroviny na přípravu tříchodového menu).

BESEDA: ŠKOLNÍ ZRALOST U DĚTÍ

skol zralostBeseda se školní psycholožkou Mgr. Terezou Lapešovou o přípravě dětí na školu, metodách zjišťování školní zralosti u dětí a dalších předpokladech úspěšného nástupu do základní školy. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno.

SRDÍČKO JE SOUČÁSTÍ KAMPANĚ NEBUĎTE SAMI

marketaRodinné centrum Srdíčko je součástí kampaně Nebuďte sami, která představuje činnost některých zařízení Kolpingova díla Ćeské republiky, naší zřizovatelské organizace. Prostřednictvím této kampaně se můžete dozvědět příběhy našich návštěvnic, které promluvily o svých zkušenostech se Srdíčkem a Family a Senior Pointem. Více se dozvíte na Nebuďte sami. 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina       logo mpsv       logo zr       logo vhs       logo poliklinika