Anketa

Víte, že od ledna 2019 nabízíme pronájem odsávačky Medela Symphony, kterou používají téměř všechny porodnice v ČR?

DĚTSKÝ KARNEVAL 2019

Karneval 2019Tradiční karneval s písničkami, zábavou a bohatou tombolou. Předprodej vstupenek od 4. 2. 2019 na recepci centra. Vstupné 30 Kč dospělý, 20 Kč dítě. 

BESEDA: SKUTEČNÉ POTRAVINY V NAŠÍ KUCHYNI

skut potr cukrChcete, aby vaše děti jedly zdravě? Rádi byste začali vařit ze skutečných, nerafinovaných a průmyslově neupravených surovin? Máte obavy, že vaší rodině nebude chutnat? Zveme vás na další část přednášky, která bude tentokrát věnovaná zdravému slazení. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno. 

KURZ VAŘENÍ - ZIMA

vareni zimaMáte chuť se dozvědět, jak mohou pokrmy léčit naše tělo a posílit jednotlivé orgány? Chcete se naučit používat širokou škálu obilovin, luštěnin, semínek, ořechů, zeleniny, "altenrativních dochucovadel" i divokých bylinek? Zveme Vás do léčivé kuchyně výživové poradkyně Bc. Simony Šafránkové. Přihlaste se prosím předem do 4. 2. na tel. č. 774 279 047. Cena vstupu 300 Kč (zahrnuje přednášku, tištěný receptář, suroviny na přípravu tříchodového menu).

NOVINKA V NAŠÍ PŮJČOVNĚ - ODSÁVAČKA MEDELA SYMPHONY

V naší půjčovně nabízíme od ledna 2019 pronájem vysoce účinné elektrické odsávačky na dvě prsa Medela Symphony. Tuto odsávačku používá více než 95 % porodnic v České republice, včetně našich spádových porodnic (Nové Město na Moravě, Havlíčkův Brod). Veškeré informace k možnostem pronájmu najdete tady.

BESEDA: ŠKOLNÍ ZRALOST U DĚTÍ

skol zralostBeseda se školní psycholožkou Mgr. Terezou Lapešovou o přípravě dětí na školu, metodách zjišťování školní zralosti u dětí a dalších předpokladech úspěšného nástupu do základní školy. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno.

BESEDA: SOUROZENCI A POZITIVNÍ VZTAHY MEZI NIMI

sourozenciZveme Vás ve čtvrtek 10. ledna 2019 od 16 hodin na besedu o budování a podpoře přátelských a pozitivních vztahů mezi sourozenci. Besedu vede Martina Sejkorová, DiS., lektorka kurzu Efektivní rodičovství a matka sedmi dětí. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno.

PF 2019

PF Srd 2019Milí přátelé a příznivci Srdíčka, přejeme Vám krásné a klidné prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví, štěstí a rodinnou pohodu. 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina       logo mpsv       logo zr       logo vhs       logo poliklinika