Anketa

Víte, že od ledna 2019 nabízíme pronájem odsávačky Medela Symphony, kterou používají téměř všechny porodnice v ČR?

Ano - 30.2%
ne - 32.1%

Celkem hlasů: 53
Hlasování v této anketě bylo ukončeno na: červen 30, 2019

BESEDA: PRÁZDNINOVÁ LÉKÁRNIČKA

lekZveme Vás ve čtvrtek 20. 6. v 16 hodin na besedu s Bc. Alenou Veselou ze Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina, která popovídá o tom, jak vybavit lékárničku na dovolenou a jak poskytnout pomoc při letních úrazech a nemocech dětí i dospělých. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno. 

 

 

 

DEN DĚTÍ 2019

den deti webSrdečně zveme rodiče s dětmi, kteří navštěvují naše dopolední programy, na oslavu Dne dětí! Bude připravený pestrý program na terase centra a drobné dárky pro děti. Vstup zdarma.

HLEDÁME KOLEGU NEBO KOLEGYNI DO NAŠEHO TÝMU!

neform pece webRodinné centrum Srdíčko, Family a Senior Point vypisují výběrové řízení na pozici Koordinátor neformální péče o děti a Kontaktní pracovník Family a Senior Pointu. Jedná se o pracovní místo na jeden celý úvazek. Neformální péče o děti je nová služba RC Srdíčko, která si klade za cíl propojovat rodiny, které nemají k dispozici vlastní prarodiče, a seniory, kteří by jim podle svých sil pomohli s péčí o děti. Více informací tady (pdf, 225 kB).

BESEDA: VÝŽIVOVÉ PROBLÉMY U DOSPÍVAJÍCÍCH A DOSPĚLÝCH

vyziva dospivajici webVe čtvrtek 23. května Vám od 16 hodin nabízíme další výživovou přednášku - tentokrát o poruchách vztahu k jídlu u dospívajících a nás dospělých. Téma lektorka Mgr. Kateřina Bukáčková zpracovala pohledem terapeutky i výživové poradkyně. Jste srdečně zváni!

BESEDA: VÝŽIVOVÉ PROBLÉMY U DĚTÍ

vyziva deti besBeseda s terapeutkou a výživovou poradkyní Mgr. Kateřinou Bukáčkovou o široké škále výživových problémů u dětí různých věkových kategorií. Jste srdečně zváni ve čtvrtek 9. května 2019 od 16 hodin. Vstup zdarma, hlídání dětí zajištěno.

LETNÍ MINITÁBOR PRO DĚTI OD 3 DO 6 LET

minitabor 2Milí rodiče, máme pro Vás o letošních prázdninách novinku - Letní minitábor pro děti od 3 do 6 let. Tábor proběhne v termínu od 12. do 16. srpna 2019, každý den od 8 do 15 hodin. Více informací tady. 

Facebook
Youtube

Podporují nás

logo vysocina       logo mpsv       logo zr       logo vhs       logo poliklinika